Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Поздравляем с Днем учителя!
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 142 человека

Расписание специально организованной деятельности

Дата: 27 сентября 2015 в 11:10, Обновлено 9 сентября в 14:21

                                                                          

                                                                                                                                            ЗАЦВЯРДЖАЮ

                                                                                                                                             Дырэктар  ДУА “Бывалькаўскі

                                                                                                                                            дзіцячы сад-сярэдняя школа”

                                                                                                                                             __________У.У.Колос

                                                                                                                                             «___» ____________2019г.

                                                   Расклад спецыяльна арганізаванай дзейнасці 

                                             рознаўзроставай групы на 2019/2020 навучальны год

Дні

тыдня

      1-я малодшая група

       2-я малодшая група

Панядзе-

      лак

1.Дзіця і грамадства.    9.00-9.10

2.Фізічная культур (у зале).

                                        9.40-9.50

1.Дзіця і грамадства .      9.00-9.15

2.Фізічная культура (у зале).

                                          9.40-9.55

   Аўторак

1. Развіццё маўлення і культура маўленчых зносін.        9.00-9.10

2.Музычнае мастацтва . 9.40-9.50

1.Развіццё маўлення і культура маўленчых зносін.        9.00-9.15

2.Музычнае мастацтва.  9.40-9.55

3.Дзіця і прырода.        10.20-10.35

                            (1,3 тыдзень)

   Серада

1. Мастацкая літаратура (1 тыдзень)     Выяўленчае мастацтва(лепка-2, 3, 4 тыдзень).10.20-10.30

1.Элементарныя матэматычныя ўяўленні (2, 4 тыдзень). 9.00-9.15 

2. Мастацкая літаратура (1 тыдзень).

Выяўленчае мастацтва(лепка - 4 тыдзень). 10.20-10.35

3.Фізічная культура(на прагулцы).

          Чацвер

1.Музычнае мастацтва. 9.00-9.10

2.Дзіця і грамадства.    9.40-9.50

1.Музычнае мастацтва.   9.00-9.15

2.Дзіця і грамадства.    9.40-9.55

3.Выяўленчае мастацтва (канструяванне і дзіцячы дызайн/аплікацыя(2, 4 тыдзень).10.20-10.35

4.Фізічная культура.(на прагулцы)

    Пятніца

1.Развіццё маўлення і культура маўленчых зносін.   9.00-9.10

2. Выяўленчае мастацтва(маляванне).

                                  9.40-9.50

3.Фізічная культура

                   (у зале). 10.20-10.30

1.Развіццё маўлення і культура маўленчых зносін.   9.00-9.15

2. Выяўленчае мастацтва(маляванне).

                                  9.40-9.55

3.Фізічная культура

                    (у зале).10.20-10.35

                                                                                   10 г.                                                                   12 г.

 Дні

тыдня

                    Сярэдняя група

                  Старшая група

 Панядзе-

    лак

1. Фізічная культура (у зале).

                                           9.00-9.25

2.Дзіця і грамадства.       9.40-10.00                  

1.Фізічная культура (у зале).

                                          9.00-9.30

2.Дзіця і грамадства.      9.40-10.10

                                 

      Аўторак

1.Музычнае мастацтва. 9.00-9.25

2.Развитие речи и культура речевого общения.      9.40-10.05

3.Дзіця і прырода.      10.20-10.45

1.Музычнае мастацтва.  9.00-9.30

2.  Развитие речи и культура речевого общения.         9.40-10.10

3.Дзіця і прырода.         10.20-10.50

     Серада                               

1.Элементарныя матэматычныя ўяўленні.                     9.00-9.25

2. Мастацкая літаратура (1тыдзень).

Выяўленчае мастацтва(лепка -2,3,4 тыдзень). 10.20-10.45

3.Фізічная культура(на прагулцы).

1.Элементарныя матэматычныя ўяўленні.                     9.40-10.10

2. Мастацкаялітаратура(1тыдзень).

Выяўленчае мастацтва(лепка-2,3,4 тыдзень). 10.20-10.50

3.Фізічная культура(на прагулцы).

 Чацвер

1.Музычнае мастацтва.   9.00-9.25

2.Дзіця і грамадства.    9.40-10.05

3.Выяўленчае мастацтва(канструяванне і дзіцячы дызайн/аплікацыя).       10.20-10.45

4.Фізічная культура (на прагулцы).

1.Падрыхтоўка да навучання грамаце.   9.00-9.30

2.Музычнае мастацтва.   9.40-10.10

3.Выяўленчае мастацтва (канструяванне і дзіцячы дызайн/аплікацыя).        10.20-10.50

4.Фізічная культура (на прагулцы).

Пятніца

1.Развіццё маўлення і культура маўленчых зносін.   9.00-9.25

2.Фізічная культура

                    (у зале).9.40-10.05

3.Выяўленчае  мастацтва(маляванне).

                                  10.20-10.45

1.Развіццё маўлення і культура маўленчых зносін.   9.00-9.30

2.Фізічная культура

                    (у зале).9.40-10-10

3. Выяўленчае мастацтва(маляванне).

                                  10.20-10.50

                                                                                                                

                                                                                                 15 г.                                                                   15 г.

Намеснік дырэктара

па асноўнай дзейнасці                                                 Л.П.Жук

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.