Новости проекта
Научный семинар
Перенос и удаление уроков
Навстречу новым горизонтам с Парком высоких технологий
Станьте участником программы «Учитель для Беларуси»!
Знакомьтесь с героями Schools.by!
Награждение победителей конкурса
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 139 человек

Расписание специально организованной деятельности

Дата: 27 сентября 2015 в 11:10, Обновлено 26 февраля в 21:28

                                                                          

                                                                                                                                            ЗАЦВЯРДЖАЮ

                                                                                                                                             Дырэктар  ДУА “Бывалькаўскі

                                                                                                                                            дзіцячы сад-сярэдняя школа”

                                                                                                                                             __________У.У.Колос

                                                                                                                                             «___» ____________2018 г.

                                                   Расклад спецыяльна арганізаванай дзейнасці 

                                             рознаўзроставай групы на 2018/2019 навучальны год

Дні

тыдня

      1-я малодшая група

       2-я малодшая група

Панядзе-

      лак

1.Дзіця і грамадства.    9.00-9.10

2.Фізічная культур (у зале).

                                        9.40-9.50

1.Дзіця і грамадства .      9.00-9.15

2.Фізічная культура (у зале).

                                          9.40-9.55

   Аўторак

1. Развіццё маўлення і культура маўленчых зносін.        9.00-9.10

2.Мастацтва (музыка). 9.40-9.50

1.Развіццё маўлення і культура маўленчых зносін.        9.00-9.15

2.Мастацтва(музыка).  9.40-9.55

3.Дзіця і прырода.        10.20-10.35

                            (1-3 тыдзень)

        Серада

1. Мастацтва(лепка).10.20-10.30

1.Элементарныя матэматычныя ўяўленні.9.00-9.15 (2-4 тыдзень)

2. Мастацтва(лепка). 10.20-10.35

                                  (1-3 тыдзень)

3.Фізічная культура(на прагулцы).

          Чацвер

1.Мастацтва (музыка). 9.00-9.10

2.Дзіця і грамадства.    9.40-9.50

1.Мастацтва(музыка).   9.00-9.15

2.Дзіця і грамадства.    9.40-9.55

3.Канструяванне і дзіцячы ды-зайн/аплікацыя.10.20-10.35(2-4 тыд

4.Фізічная культура.(на прагулцы)

    Пятніца

1.Развіццё маўлення і культура маўленчых зносін.   9.00-9.10

2. Мастацтва(маляванне).

                                  9.40-9.50

3.Фізічная культура

                   (у зале). 10.20-10.30

1.Развіццё маўлення і культура маўленчых зносін.   9.00-9.15

2. Мастацтва(маляванне).

                                  9.40-9.55

3.Фізічная культура

                    (у зале).10.20-10.35

                                                                                   10 г.                                                                   12 г.

 Дні

тыдня       тыдня

              Сярэдняя група

                  Старшая група

 Панядзе-

    лак

1. Фізічная культура (у зале).

                                           9.00-9.25

2.Дзіця і грамадства.       9.40-10.05

                    

1.Фізічная культура (у зале).

                                          9.00-9.30

2.Дзіця і грамадства.      9.40-10.10

                                 

      Аўторак

1.Мастацтва (музыка). 9.00-9.25

2.Развіццё маўлення і культура маўленчых зносін        9.40-10.05

3.Дзіця і прырода.      10.20-10.45

1.Мастацтва (музыка).  9.00-9.30

2.  Развитие речи и культура речевого общения.         9.40-10.10

3.Дзіця і прырода.         10.20-10.50

     Серада                               

1.Элементарныя матэматычныя ўяўленні.                     9.00-9.25

2. Мастацтва(лепка). 10.20-10.45

3.Фізічная культура(на прагулцы)

1.Элементарныя матэматычныя ўяўленні.                     9.40-10.10

2. Мастацтва(лепка). 10.20-10.50

3.Фізічная культура(на прагулцы)

       Чацвер

1.Мастацтва(музыка).   9.00-9.25

2.Дзіця і грамадства.    9.40-10.05

3.Канструяванне і дзіцячы

дызайн/аплікацыя.       10.20-10.45

4.Фізічная культура.(на прагулцы)

1.Навучанне грамаце.   9.00-9.30

2.Мастацтва(музыка).   9.40-10.10

3.Канструяванне і дзіцячы

дызайн/аплікацыя.        10.20-10.50

4.Фізічная культура.(на прагулцы)

Пятніца

1.Развіццё маўлення і культура маўленчых зносін.   9.00-9.25

2.Фізічная культура

                    (у зале).9.40-10.05

3. Мастацтва(маляванне).

                                  10.20-10.45

1.Развіццё маўлення і культура маўленчых зносін.   9.00-9.30

2.Фізічная культура

                    (у зале).9.40-10-10

3. Мастацтва(маляванне).

                                  10.20-10.50

                                                                                                                

                                                                                                 15 г.                                                                   15 г.

Намеснік дырэктара

па асноўнай дзейнасці                                                 Л.П.Жук

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.