Новости проекта
Научный семинар
Перенос и удаление уроков
Навстречу новым горизонтам с Парком высоких технологий
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 134 человека

План шестого школьного дня

Дата: 30 декабря 2015 в 20:57, Обновлено 3 сентября 2018 в 12:51

Шосты школьны дзень. Выхаванне культуры быту і адпачынку

Мерапрыемства

Тэрмін правядзення

Удзельнікі

Адказныя

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Верасень

1-11 кл.

Кіраўнікі аб’яднанняў па інтарэсах

Дзень здароўя і спорту “Спартыўныя эстафеты”

01.09

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Віктарына “Мая Лоеўшчына”. Спартыўныя гульні

01.09

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартландыя  “Здаровыя рабяты”

08.09

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартыўнае мерапрыемства “Героі спорту  Беларусі”

08.09

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Завочное падарожжа “Дарогай да святыняў”

15.09

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартыўны вечар “Восеньскі марафон”

15.09

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Да сусветнага дня міру. Конкурс выяўленчага мастацтва   “Свет вачамі дзяцей”

22.09

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартыўны вечар “Модна быць здаровым”

22.09

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Гульнявая праграма “Жывёльны і раслінны свет Беларусі”

29.09

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартыўны вечар “Мы выбіраем здаровы лад жыцця”

29.09

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Кастрычнік

1-11 кл.

Кіраўнікі аб’яднанняў па інтарэсах

Гульнявая праграма “Восеньскі кірмаш”

06.10

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартыўны вечар “Спартыўны  калейдаскоп”

06.10

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Дзень здароўя “Восеньскія старты”

13.10

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартыўны вечар “Да – здароваму ладу жыцця”

13.10

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Віктарына “Вывучаем родны край”

20.10

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Сяброўская сустрэча па валейболу  “Квітней, мая Лоеўшчына”

20.10

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Конкурсная праграма “Міс восень-2018”

27.10

1-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Лістапад

1-11 кл.

Кіраўнікі аб’яднанняў па інтарэсах

Дзень здароўя “Вітаем краіну Спартландыю

10.11

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Вечар адпачынку “Модна быць здаровым”

10.11

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Конкурс-віктарына “Вясёлы погляд на злосную звычку”


 

17.11

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартыўны вечар “У спартыўны зал - за здароўем!”

17.11

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Гульнявая праграма “У свеце казак”

24.11

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартыўны вечар “Марафон спартыўных гульняў”

24.11

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Работа  майстэрні  Дзеда Мароза

Снежань

1-11 кл.

Педагог-арганізатар

Акцыя “Наш утульны клас” (упрыгожванне кабінетаў да новага года)

03.12-07.12

1-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Акцыя “Клопат” (ачыстка ад снегу дарогі)

Снежань

8-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Аперацыя “Кармушка. Дапамажы пернатаму сябру”

Снежань

1-7 кл.

Класныя кіраўнікі

Кл.гадзіна “Дзяржаўная аўтамабільная інспекцыя”

10.12-14.12

9-11 кл

Класныя кіраўнікі

Конкурсы “Калядная зорка”, “Арт-елка”, “Лёд. Кветкі.Фантазія”

Снежань

1-11 кл.

Педагог-арганізатар

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Снежань

1-11 кл.

Кіраўнікі аб’яднанняў па інтарэсах

Віктарына “Правы чалавека”

01.12

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартыўны вечар “Мы супраць СНІДу”

01.12

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартландыя  “Дружныя рабяты”

08.12

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартыўны вечар “Мы за здаровы лад жыцця”

08.12

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Гульнятэка  “Зімовыя забавы”

15.12

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартыўны вечар “Спартыўныя гульні”

15.12

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Гульнявая праграма  “Хутка Новы год!”

22.12

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартыўны вечар “Гуляем ў валейбол”

22.12

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Аперацыя “Кармушка. Дапамажы пернатаму сябру”

Студзень

1-7 кл.

Класныя кіраўнікі

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Студзень

1-11 кл.

Кіраўнікі аб’яднанняў па інтарэсах

Гульнявая праграма “Цуды на каляды”

12.01

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартыўны вечар “Марафон спартыўных гульняў”

12.01

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартыўна-гульнявая праграма “Мы марозу не баімся”

19.01

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

 Спартыўны вечар “Зімовым вечарам”

19.01

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Зімовая гульнятэка “Разам весела!”

26.01

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Вечар адпачынку “Таццянін дзень”

26.01

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Люты

1-11 кл.

Кіраўнікі аб’яднанняў па інтарэсах

Гульнявая праграма “Школьныя гады”

02.02

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Сяброўская сустрэча па валейболу “Выпускнікі-вучні”

02.02

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартыўныя гульні  “У свеце спорту”


 

09.02

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартыўны вечар “Краіна Баскетболія”

09.02

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Гульнявая праграма “Агонь -  сябар або вораг”

16.02

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Вечар адпачынку  “Любоў – вялікая сіла” (да Дня Святога Валянціна)

16.02

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Гульнявая праграма “А, ну-ка,хлопчыкі”

23.02

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартыўны вечар  “Абаронца Айчыны – абаронца здароўя”

23.02

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Сакавік

1-11 кл.

Кіраўнікі аб’яднанняў па інтарэсах

Конкурсная праграма “А ну-ка, дзяўчаты!”

02.03

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартыўны вечар “Мода і здароўе”

02.03

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартландыя “Самыя хуткія”


 

09.03

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Тэматычны вечар адпачынку “Беражы свае здароўе”

09.03

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Экалагічная віктарына “У свеце птушак”

16.03

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартыўны вечар “Жыццё выдатнае!”

16.03

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Конкурсная праграма “Хто хутчэй”

23.03

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартыўны вечар “Вясновыя забавы”

23.03

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Красавік

1-11 кл.

Кіраўнікі аб’яднанняў па інтарэсах

Спартыўнае свята, прысвечанае сусветнаму Дню здароўя “Здаровы я – здаровая краіна!”

06.04

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартыўныя гульні “Дзень здароўя”

06.04

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Ролевыя гульні “Пазнай самога сябе”


 

13.04

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартыўны вечар “Гуляем  у баскетбол”

13.04

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Пазнавальная  праграма “Дзень Зямлі”

20.04

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартыўны вечар “Вышэй, дужэй, спрытней”

20.04

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Экалагічная гадзіна “Запаветныя месцы”

27.04

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартыўнае мерапрыемства “Алімпіядныя традыцыі”

27.04

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Май

1-11 кл.

Кіраўнікі аб’яднанняў па інтарэсах

Конкурс малюнкаў на асфальце “Нам непатрэбна вайна”

04.05

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартыўны вечар “Моладзь выбірае здароўе”

04.05

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартыўнае свята “У свеце спорту”

11.05

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартыўны  калейдаскоп

11.05

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Гульнявая праграма  “Мая сям’я – маё багацце”

18.05

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Спартыўнае мерапрыемства “Здаровы я- здаровая  сям’я”

18.05

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі

Гульнявая праграма “Ура! Канікулы!”

25.05

1-6 кл.

Класныя кіраўнікі

Вечар адпачынку “Хутка лета”

25.05

7-11 кл.

Класныя кіраўнікі


 


 

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.